Baltkrievija

no 20.00

Saspringtais dzīves ritms, kas prasa lielus fiziskus un garīgus spēkus, ikdienas rūpes un problēmas, kas rada nogurumu un paaugstina aizkaitināmības līmeni. Atveseļošanās sanatorijās palīdzēs atbrīvoties no ikdienas rūpēm un atkal atgūt ticību saviem spēkiem un uzlabot veselību. Cilvēkiem, kuri vēlas lietderīgi pavadīt atvaļinājumu, Baltkrievijā ir daudzi atpūtas un atveseļošanās piedāvājumi sanatorijās un veselības centros.

Baltkrievijā ir daudzveidīgi resursi veselības un atveseļošanās tūrisma attīstībai. Baltkrievijas sanatorijas atrodas valsts gleznainākajos nostūros – priežu mežos, upju un ezeru krastos, kur pašai dabai ir dziednieciskas īpašības. Mēreni kontinentālais Baltkrievijas klimats, ar maigo un slapjo ziemu un silto vasaru, ir pateicīgs atpūtai un atveseļošanai visa gada garumā.

Klimatisko un dabisko ārstniecisko faktoru komplekss, kas sastāv no četru tipu minerālavotiem un ārstnieciskajiem dubļiem, kas veicina daudzu saslimšanu ārstēšanu.

Galvenie ārstēšanās profili Baltkrievijas sanatorijās: elpošanas un sirds un asinsvadu sistēmas, balsta un kustību aparāta un kaulaudu, nervu sistēmas un kuņģa zaru trakta saslimšanas, ginekoloģiskās saslimšanas un asinsrites orgānu slimības.

Ir divu veidu ārstnieciskie dubļi (sapropeļa vai smilšu ezeru nogulšņu un kūdras dubļi). Tie ir bagāti ar celulozi, skābēm un mikroelementiem un tiek izmantoti locītavu, muskuļu un ādas slimību ārstēšanai.

Vietējais minerālūdens tiek izmantots gremošanas orgānu un žultsvadu, aknu slimību un vielmaiņas traucējumu, kā arī perifērās nervu sistēmas, asinsrites un elpošanas orgānu ārstēšanai. Baltkrievijas atveseļošanās kūrortos tostarp var ārstēties, izmantojot nogulšanu dubļus no Anapas vai līdzīgus dubļus no Azovas.

Daži ūdens veidi, kas tiek iegūti sanatoriju teritorijā, ir unikāli Baltkrievijai. Ir tāds minerālūdens, kas pēc sastāva ir identisks tam ūdenim, ko iegūst no Lietuvas kūrorta Druskininku vai ukraiņu Truskavca dziļurbumiem. Vairākās Baltkrievijas Polesja vietās ir konstatēti sulfīda (sērūdeņraža) ūdeņi, kas pēc sastāva ir līdzīgi macestīnas ūdeņiem, savukārt Baltkrievijas dabiskie radona ūdeņi ir analoģiski Ukrainas Mironovas un Hmeļnitska avotiem.

Katrs atveseļošanās kūrorts parūpēsies par savu viesu komfortablu izmitināšanu ērtās kotedžās un labiekārtotos korpusos. Jūs sagaida lukss, pus lukss un standarta klases numuri.

Atveseļošanās kūrorti lielu uzmanību pievērš atpūtnieku brīva laika aizpildīšanai. Sanatoriju teritorijās ir labiekārtoti atklātie bērnu, sporta un deju laukumi, aprīkotas pludmales. Atveseļošanās laikā jūs varat apmeklēt saunu vai īsto krievu pirti ar pēršanās slotām, baseinu vai akvaparku. Jūsu rīcībā būs solārijs, trenažieru zāle, kosmetoloģijas kabinets.

Visbiežāk katra no sanatorijām piedāvā sporta un tūrisma inventāra un aprīkojuma nomu. Tiek sagatavoti velosipēdu un pārgājienu, foto medību maršruti. Tiek piedāvātas daudzveidīgas izglītojošās ekskursijas ar autobusiem un prāmjiem, apmeklējot Baltkrievijas kultūras vēstures pieminekļus un dabas mantojumu.

Dabas ārstniecisko faktoru un ārstnieciski diagnostiskās bāzes jaudas harmonija, mūsdienīgs aprīkojums, tīrs gaiss, ezeri un upes, pludmales, baseini un sporta laukumi, aizraujošas ekskursijas veicina atpūtu un atveseļošanos.

Baltkrievijas sanatoriju apmeklējumu var iegādāties jebkuram laikam: brīvdienām, nedēļai, dekādei. Daudzās sanatorijās var apmesties uz jebkādu dienu skaitu, tomēr vasarā daļai no sanatorijām ir noteikts grafiks, tādēļ apmeklējumi ir jāiegādājas savlaicīgi.

Atveseļošanās Baltkrievijā – ne tikai pienācīgas kvalitātes un saprātīgas cenas apvienojums, bet arī tradīciju un mūsdienu izsmalcināts apvienojums.