Grieķija

no 319.00

   Lidojumi:

Septembris 2020 - Oktobris 2020  /  Aprīlis 2021 - Oktobris 2021

  Apskatīt viesnīcas Krētas salā             

  Apskatīt viesnīcas Rodos salā             

  Apskatīt viesnīcas Korfu salā              

  Apskatīt viesnīcas Halkidiku pussalā

 

Drošības nodrošināšana Grieķijā

 

 

Ir tikai jāierunājas par Grieķiju, kā prātā nāk visu spēcīgie Olimpa dievi, ar debesu un pērkona dievu Zevu priekšgalā sēdošu savā augstajā tornī – savā pilī Olimpa kalna virsotnē, vai Homēra varoņi, senlaiku filozofi un prasmīgie seno laiku tēlnieki, kā arī Aleksandra Lielā gājiens un gar Vidusjūras un Melnās jūras krastiem izkaisītās neskaitāmās Grieķu kolonijas, kas atstājušas dziļu iespaidu dažādu tautu kultūrās Austrumu helenizācijas procesā.

Tiesa, mūsdienās Grieķija arvien biežāk visiem asociējas ar siltu sauli, zilu jūru, baltām mājiņām, kafijas aromātu ar glāzi auksta ūdens un daudzveidīgajām vakara izklaidēm – kopumā ar visu, kas saistās ar brīvā laika pavadīšanu, relaksāciju un atpūtu.

Grieķija – paradīze ar attīstītu tūrisma infrastruktūru, valsts ar maigu klimatu, pārsteidzošu dabas skaistumu, apburošām ainavām ar kristāldzidrām jūrām, zaļiem kalniem un skaistām pludmalēm.

Atpūta Grieķijā bagātina zināšanas un priecē dvēseli, dziedē trauksmi, atbrīvo no šaubām un satraukuma, sniedz sengrieķu mītu varoņu cienīgu spēku, pašapziņu un pārliecību par savu ceļu. Atpūta Grieķijā vienmēr ir piesaistījusi tūristus kā iespēja apmeklēt valsti, kas likusi pamatus Eiropas kultūrai un devusi pasaulei nenovērtējamu zināšanu bagātību. Aizraujošu ekskursiju laikā atpūtnieki var iepazīties seno pilsētvalstu ziedu laiku atstātajām pēdām, kā arī ar daudzajiem kultūras pieminekļiem un arheoloģisko izrakumu vietām.

Tūristi izvēlas brīvdienas Grieķijā tās unikālā dabas skaistuma, labvēlīgā klimata, neskaitāmo vēstures pieminekļu, arheoloģisko izrakumu vietu un neskaitāmo apskates objektu vilināti, kā arī pieejamības dēļ attiecībā uz cenām un transportu.

Vēl viena priekšrocība atpūšoties Grieķijā, ir tā, ka burtiski katrs valsts stūris ir patiesi interesants ceļotājiem, pateicoties tās bagātīgajam vēsturiskajam mantojumam, dabas īpatnībām un tradīcijām, apvienojot visas modernās civilizācijas priekšrocības ar tradīcijām – vai tā ir pilsēta vai pat visattālākais ciems valsts kontinentā vai salu daļā.

Pēdējā laikā Grieķijas atpūtas jomā populāri ir kļuvuši kruīzi un kāzu svinēšana. Turklāt vēl jo populārāks ir kļuvis gastronomiskais tūrisms, popularizējot vietējos produktus, kā arī tradicionālos un Vidusjūras virtuves ēdienus.

Nedrīkst aizmirst arī to, ka Grieķija ir multireliģioza valsts, kurā 98 % iedzīvotāju ir pareizticīgi. Pateicoties tam, atpūta Grieķijā ir arī attīstīts reliģiskais un svētceļojumu tūrisms, kas saistītās ar noteiktiem pareizticīgo maršrutiem.

Pastaigājoties pa Grieķijas pilsētu ieliņām, ielūkojieties veikalos, lai iegādātos grieķu olīveļļu, kas ir pazīstama ar savu unikālo spilgto garšu, vīnu un suvenīrus no ādas, koka un keramikas. Bet, lai nopirktu senlietas, būs jādodas uz Atēnām. Visu antikvāru sapnis ir Monastiraki laukums, kur var atrast senās grāmatas, monētas, dažādus unikālus priekšmetus un tamlīdzīgas lietas.

Vēl no visas pasaules cilvēki ierodas Grieķijā, lai nopirktu kažokus. Iemesls – liels skaits kažokādu ateljē, kažokādu izstādes un neticams daudzums dažādu izmēru, krāsu un veidu kažoku specializētajos veikalos.

Tādējādi atpūta Grieķijā – tā ir Grieķijas ainavu bagātība un daudzveidība ar skaistiem kalniem, siltu jūru, bezgalīgu pludmali, neskaitāmām salām, maigu klimatu, daudzām saulainām dienām un Grieķijas iedzīvotāju viesmīlību, kas Grieķiju padara par ideālu tūristu galamērķi gan īstermiņa, gan garākām brīvdienām, tūristu sezonas laikā vai pēc tam, pateicoties mūsdienīgajai tūrisma infrastruktūrai un plašajai izvēlei, kā arī tāpēc, ka tā tiešām ir Dieva svētīta valsts.