Lietuva

no 0.00

Lietuva, kas saglabājusi dabu neskartu un tīru, ir teicama vieta rehabilitācijai. Labvēlīgs valsts klimats, gandrīz saldūdens jūras ūdens, minerālūdens avoti, meži un sili – viss, kas nepieciešams tiem, kuri vēlas atjaunoties gan fiziski, gan garīgi, izbaudīt atpūtu. Lietuvas teritorijas jau sen ir pazīstamas un atzītas kā vietas, kur ārstēties un atjaunot spēkus. Izbaudiet atpūtu pie dabas, svaigu gaisu, uzmanīgu personāla attieksmi, izmēģiniet atslābinošo masāžu, minerālo un ārstniecisko dubļu vannu, medus masku un unikālās dzintara terapijas burvību. Speciālisti novērtēs jūsu veselības stāvokli un nozīmēs Jums atbilstošākās sanatorija un kūrorta, ārstnieciskās un rehabilitācijas procedūras.

BIRŠTONAS – miera un veselības oāze

Nemunas reģionālajā parkā izvietots balneoloģiskais kūrorts Birštonas. Jau XIX gadsimtā šī reģiona klīnikas bija slavenas visā Krievijas impērijā. Cilpojot, cauri pilsētai tek visplatākā, visgarākā un visskaistākajiem dabas skatiem apveltītā upe Lietuvā – Nemunas. Starp kokiem ir izmētātas mājas un elegantas XIX-XX gadsimta villas, pretī debesīm stiepjas neogotikas stila baznīcu smailes. Tas ir Lietuvā plaši atpazīstams kūrorts, kur tiek piedāvāta plaša ārstniecības, atveseļošanās, emocionālās koncentrācijas programmu izvēle. Birštonas palīdzēs atjaunot jūsu dvēseles līdzsvaru, mieru un labu garastāvokli.

DRUSKININKI – priežu mežu kārdinājumi

Valsts ārstnieciskais kūrorts, kuram ir vissenākās tradīcijas. Pilsētā ir 7 minerālavoti, darbojas 9 sanatorijas un viena balneoloģiskā klīnika, kurā tiek izmantotas jaunākās diagnostikas un ārstniecības tehnoloģijas. Te Jūs sajutīsiet minerālo, virpuļu, skābekļa, vertikālo augu un dubļu vannu iedarbību, izbaudīsiet medus maskas, sāls istabu un eļļas terapiju burvību. Pastaigas pa priežu meža taciņām atgriezīs Jums spēkus, stiprinās imūnsistēmu, atjaunos garīgo līdzsvaru un uzlabos veselību.

PALANGA – Lietuvas jūras krasts – dvēseles un ķermeņa atjaunošanas avots

Lietuvas piejūras kūrorts, kas veicina atveseļošanos. Atpūtniekus šeit piesaista vēlme izrauties no ikdienas pilsētas ritma un uzņemties spēku no dabas veselības avota: saule, atsvaidzinošs un tīrs jūras ūdens un svaigs piekrastes un priežu mežu gaiss.