Portugāle

no 479.00

   Lidojumi: Septembris 2019 - Oktobris 2019

  Apskatīt viesnīcas Lisabonā

  Apskatīt viesnīcas Madeirā

Kolorīta valsts Eiropas malā, kas piešķir tai īpašu burvību. Atpūta šeit tiešām ir unikāla un neaizmirstama – lieliskas dabas ainavas, senlaicīgas apskates vietas, greznas pludmales, neizsakāma atmosfēra un pirmklasīgs serviss. 

Valsts ir slavena ar savu vēsturisko mantojumu, lielisko virtuvi, kura priecē ar gaļas, zivju un dārzeņu ēdienu daudzveidību, visā pasaulē pazīstamiem izsmalcinātiem vīniem un, protams, portvīnu.

Kalni un daudzās upes valsts ziemeļos, zeltaino pludmaļu un olīvkoku plantāciju pārpilnība dienvidos. Priecāties par Portugāles dabas skaistumu un ievērojamām vietām var bezgalīgi: dīvainas klintis, gleznaini parki, senlaicīgi cietokšņi un pilis, zeltainas pludmales.

Portugālē dominē 4-5* līmeņa viesnīcas. Daudzi arī dod priekšroku atpūtai senlaicīgās viesnīcās un rekonstruētos cietokšņos un pilīs, kas pārveidotas par greznām viesnīcām.

Tiem, kuriem patīk pludmales atpūta, vislabāk apmeklēt kūrortu dienvidos – Algarvi, Madeiras salu vai Azoru salas. 

Relaksācija Madeiras salā, ko ieskauj lieliska daba, skaistums un klusums. Šeit kalni atrodas okeāna krastā, šalc kalnu strauti un ūdenskritumi, valda zaļumu un ziedu smaržu pārpilnība. Augstas klases apkalpošana viesnīcās, SPA centros un balneoloģiskajos kompleksos padarīs Jūsu atpūtu pilnvērtīgu un neaizmirstamu.

Algarve – kūrortu reģions ar labi attīstītu infrastruktūru, šeit ir visi apstākļi atpūtai: smilšainu pludmaļu kilometri, bāri, restorāni, nakts klubi, akvaparki un bērnu atrakcijas. Dažādu kategoriju tūristi šeit atradīs sev atbilstošu atpūtu. 

Portugālē Jūs gaida viduslaiku, romantikas un lieliskas atpūtas pasaule!