Spānija

no 415.00

   Lidojumi: Maijs 2019 - Oktobris 2019

  Apskatīt viesnīcas Spānijā

 

Maigais Vidusjūras klimats, visaugstākais tūrisma industrijas attīstības līmenis, daudzi vēstures pieminekļu, jūras velšu, augļu un dārzeņu pārpilnība – tas viss padara Spāniju par iecienītu atpūtas vietu tūristiem no visas pasaules.

Spānija – tā ir nenovēršamība.  Ikvienam kulturālam cilvēkam vismaz reizi jāapmeklē drosmīgo torero un kaislīgo karmenu dzimtene. Sajūsmā jāsastingst pie Svētās Ģimenes katedrāles, Gaudi fantastiskā darba. Jāapmeklē Prado muzejs un El-Greko muzejs. Jāredz ugunīgās flamenko dejas. Jādzird spāņu ģitāra. Ir daudzi iemesli, lai dotos uz Spāniju. Tā ir svelmaina saule un glāsmaina jūra, gleznains spilgti zilo debesu un zeltaino pludmaļu apvienojums. Tās ir galvu reibinošas Port Aventura atrakcijas un uzbudinoša korida, neiedomājami garšīga paella un slavenais sarkanvīns.

Spānijā nav neglītu pilsētu un sliktu kūrortu. Ja vēlaties vienkārši pagulēt pludmalē, tad jūsu rīcībā ir visai pieejami Kosta Brava, Kosta Blanka, Kosta Darada kūrorti Katalonijā. Dārgākā Kosta del Sol Andalūzijā, greznā Marbella ar elitāriem hoteļiem un privātajām villām, kas pieder pasaules slavenībām un karalisko ģimeņu locekļiem.

Tūrisms Spānijā ir ļoti daudzveidīgs. Pludmales atpūtas mīļotājus noteikti piesaistīs Kanāriju un Baleāru salas, Kosta Brava, Kosta Dorada, Kosta Blanka un Kosta del Sol piekrastes. Muzeju, vēstures, kultūras, senatnes pieminekļu cienītāji var pavadīt neaizmirstamu atpūtu Barselonā, Madridē, Seviļā, Granādā, Toledo un citās pilsētās. Spānijas ziemeļi ar savu neatkārtojamo skaistumi ideāli derēs lauku tūrisma mīļotājiem.

Runājot par Spāniju, protams, nevar neminēt koridu un vēršu skrējienus. Šie notikumi aizvien piesaista valsts iedzīvotāju un viesu uzmanību, jo ir unikāli skatu un kaislību kvēles ziņā.

Protams, atsevišķi pieminēšanu ir pelnījusi arī flamenko māksla. Daudzi no tiem, kuri atbrauc uz Spāniju, uzskata par savu pienākumu apmeklēt kādu no flamenko izrādēm, kur izpildītāju daudzu gadu pieredze izpaužas dzirkstošās improvizācijās, dejā, kura rodas tieši skatītāju acu priekšā un nevienu nevar atstāt vienaldzīgu.

Tūrisms Spānijā noteikti ietver tuvāku iepazīšanos ar spāņu gastronomiju. Nav vienas vienotas spāņu virtuves, Spānijas gastronomiju pārstāv atsevišķu reģionu virtuves, katrai no kurām ir savu favorīti. Vīns Spānijā ir ne tikai vispopulārākais dzēriens un Vidusjūras virtuves neatņemama sastāvdaļa, bet arī līdzeklis skaistuma un veselības uzturēšanai.

Spānijas ievērības cienīgās lietas var uzskaitīt bezgalīgi. Vislabāk ir visu redzēt pašu acīm: neatkārtojamie arhitektūras ansambļi, slavenie pasaules mākslas dārgumi, temperamentīgās dejas. Kā arī nobaudīt pārsteidzošus spāņu virtuves ēdienus, kļūt par trokšņainu karnevālu, kuri brāžas pa Spānijas pilsētu ielām, skatītāju-dalībnieku un personīgi iepazīt vietējo iedzīvotāju viesmīlību. Visas Spānijā pavadītās dienas dāvās Jums patīkamu, daudzveidīgu, izzinošu un neaizmirstamu atpūtu!