Turcija

no 259.00

   Lidojumi: Aprīlis 2019 - Oktobris 2019

  Apskatīt viesnīcas Turcijā          

 

Turcija – kādreiz diženu civilizāciju valsts, valsts ar daudzu gadsimtu vēsturi, senām tradīcijām un parašām no gada gadā piesaista daudzus tūristus. Šeit ir pieejami visdažādākie atpūtu veidi: no aktīva līdz relaksējošam, no ekonomiskās klases līdz “lux”, skaļām kompānijām, pāriem un ģimenēm ar bērniem. Šeit ir viss, kas nepieciešamas lieliskai atpūtai: silta, glāsmaina jūra un saule, brīnišķīgas pludmales, austrumu kolorīts, mūsdienīgas viesnīcas un infrastruktūra, interesantas ekskursijas un daudzveidīga virtuve.

Egejas jūras un Vidusjūras piekrastē valda subtropisks Vidusjūras klimats. Vasara ir sausa un karsta. Pateicoties tam, sezona vispopulārākajos Turcijas kūrortos ilgts no aprīļa vidus līdz novembra sākumam.

Turcija ir slavena ne tikai ar saviem kūrortiem, viesnīcu servisu un pludmalēm. Šeit ir izklaides visu vecumu tūristiem. Ūdenssporta veidi, akvaparki, zooloģiskie dārzi, turku pirtis, iepirkšanās, diskotēkas un nakts klubi, bet valsts bagātā senā vēsture dāvās neaizmirstamus iespaidus “ekskursiju atpūtas” cienītājiem. Arhitektūras, vēstures un dabas ievērojamās vietas neatstās jūs vienaldzīgus. Turcijas pērle Stambula, antīkās pilsētas Troja un Efesa, karstie minerālavoti Pamukkale, neparastā Kapadokija, brīnišķīgie Turcijas kalni: Janartašs, Tahtali un Nemrutdags.

Par Jūsu lieliskās atpūtas daļu Turcijā var kļūt iepazīšanās ar turku virtuvi. Tā ir daudzveidīga un izsmalcināta – no uzkodām un salātiem lūdz brīnišķīgiem desertiem. Čorba, kebabs, turku plovs, dolma, gjuvečs, turku saldumi. Jūs nebūsiet vīlušies.

Bagāts kultūras mantojums, lieliski kūrorti, viesmīlīgi cilvēki, daudzveidīga atpūta. Jūs neiepazīsiet un nesapratīsiet Turciju, šeit būdami tikai vienu reizi. Jūs iemīlēsieties šajā valstī un noteikti gribēsiet atkal atgriezties.